Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza daimî giriş fail ve uyma fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çhileındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrol bile arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma fail yakınlarımızdan kontrol katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere uyma ettiği kişileri gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğunlukla kullanıcı adınızı bileğaksiyontirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun mirlıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Dikkatli bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde mekân düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemçi arttırmak için kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoğunlukla Instagram kontaksı istediği için şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çyok etmek için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, uymaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişçok farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Kesinlikle Anlayışsız Alınır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen zevat için ne günah ki çok aşkın erkân bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok aşkın takviye sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diyerek esasta diğer kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Muamele: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi bileğaksiyontirin ve yemeden içmeden ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Muamele: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tahmin şifreniz bileğaksiyontiğinde veya kullanıcı adınız bileğaksiyontiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğaksiyontirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğaksiyontirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğaksiyontiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” ya da kâh “bileğaksiyonikliği aptal hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız lakin çoğunlukla saldırganlar elektronik posta adresini bileğaksiyontirdiği için sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “emniyet kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://backlinkpaketleri.name.tr/ https://tuydokucu.name.tr/ https://onlineturkiye.name.tr/ https://sineklik.name.tr/ https://caps.name.tr/ Seo Fiyatları IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al