Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman durum almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kadar yanma ustalıklemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan zevat ciğerin bir seçenek olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın elde etmek ciğerin belirli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en majör duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışkanlıklarını göçermek ve insanların daha az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets tutmak ciğerin anadan görme sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine isabetli olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets yararlanmaı ciğerin mutasavvertır. Aygıt, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, dumanün yanması adına, buharlaşması hasebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara gereğince daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın elde etmek ciğerin belirli evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da mevzii yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets yararlanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar öteki duman ürünleri kadar tabilık bünyecı olabileceği konusunda ikazlar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Bazı esenlik örgütleri, Heets kadar duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek hastalıkları ve öteki esenlik problemlerine münasebet olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri bile tartışma konusu olmuştur.

Bununla baş başa, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara gereğince daha az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara seçenek olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat ciğerin tercih edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara gereğince daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına isabetli şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve esenlik önerilerine isabetli şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://backlinkpaketleri.name.tr/ https://tuydokucu.name.tr/ https://onlineturkiye.name.tr/ https://sineklik.name.tr/ https://caps.name.tr/ Seo Fiyatları IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al